FİYAT POLİTİKAMIZ

Fiyat politikamız kısaca; en taze balığı en ekonomik şekilde siz tüketicilerimize sunmaktır.

Deniz ürünlerinde fiyatın belirlenmesine etki eden nedenlerin başında; hava şartları, balığın avlanma miktarı diğer bir deyişle piyasaya arz miktarı , tazeliği, kalibresi yani büyüklüğü veya ağırlığı ile birlikte tüketicilerin talep miktarı gelmektedir.

Kültür balıklarında kalibrasyon ve arz önceden belirlenebildiği için fiyatın tespit edilmesi deniz balıklarına göre çok daha kolaydır. Fiyat değişimleri çok kısa aralıklarla olmaz.

Deniz balıklarında ise fiyatlar genellikle yukarıda saydığımız sebeplerden dolayı genellikle günlük olarak belirlenir. Bir gün önce aldığınız balığın fiyatını bir gün sonra daha pahalı veya daha ucuz olduğunu görebilirsiniz.

Tüketicilerin almak istediği ürünlerin fiyatlarını araştırırken yaptıkları en büyük hatalardan bir tanesi, almak istedikleri ürünü, aynı özelliklere sahip eş değer ürün ile kıyaslayamamalarıdır. Genellikle bu hata tüketicinin alacağı ürün ile faydası arasında doğru ilişki kuramamasını yol açmakta ve tüketicileri ürünün fiyatı hakkında yanılgıya düşürmektedir.

Hedefimiz; tüm deniz ürünlerini en sağlıklı, hijyenik, taze ve en uygun fiyatlarla sizlere sunabilmektir.

*** Web sitemizde gördüğünüz tüm fiyatlar KDV dahil perakende satış fiyatlarımızdır.

*** Toptan satışlar için lütfen satış temsilcimiz ile irtibata geçiniz.