HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Günümüzde  teknolojinin ve dijitalleşmenin hayatımızdaki payının artmasıyla birlikte, insanların pek çok alışkanlıklarında olduğu gibi yeme içme ve alışveriş alışkanlıklarında da değişiklik oldu. Daha önceleri hayal bile etmediğimiz tüm yeniliklere çok hızlı adapte olduk ve olmaya devam ediyoruz. İnsanlar, doğal olarak tüm bu hızlı değişimin içinde zamanlarının ve sağlıklarının önemini daha da çok önemseyerek keyifli bir yaşam sürmek istiyorlar. Özellikle doğal ve taze ürünler ile beslenerek hayatlarını daha sağlıklı ve uzun bir ömürle geçirmeyi ümit ediyorlar. Tüm bu haklı gerekçelerle bizler, sizlere deniz ürünlerini en taze, sağlıklı ve hijyenik bir şekilde sunmak için yola çıktık. Sizin zamanınızı en verimli şekilde kullanmanıza, sağlığınızı da düşünerek, en taze deniz ürünlerini günlük olarak istediğiniz şekilde pişirmenize hazır olacak şekilde sofranıza getirmek amacıyla, KAPIDA BALIK markasını yarattık. Denizden tavaya taze balıkları keyifle yiyebilmeniz için.

MİSYONUMUZ

Öncelikle yaşadığımız yer olan Bodrum başta olmak üzere, tüm ülkemizde yaşayan ve misafir olarak gelen tüm insanlara sağlıklı, taze, hijyenik ve en ekonomik şartlarda deniz ürünlerini sunarak katma değer yaratmaktır.

VİZYONUMUZ

Şirketimizin kurulduğu  ilk günkü heyecanını kaybetmeden değişen ve gelişen teknolojiye uyum sağlayarak yerelden başlayarak sırasıyla bölgesel, ülkesel ve  tüm dünyaya açılmayı hedefleyerek sektöründe en güvenilen markaların başında gelmektir.